O nas

iBHP jest firmą doradczo-szkoleniową z zakresu BHP wspierającą organizacje o różnej wielkości i o różnym profilu działalności, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Naszym priorytetem jest nieustająca poprawa warunków pracy a w konsekwencji zapewnienie komfortu pracy! Strategia Naszej firmy ukierunkowana jest na dostarczanie najwyższych standardów jakościowych oferowanych usług a w rezultacie osiągnięcie pełnej satysfakcji Naszych klientów. Nasz zespół składa się z osób o bogatym doświadczeniu, potrafiących przewidzieć nowe potrzeby klientów oraz trendy rynkowe w dziedzinie BHP.

Misja

W trosce o Naszych klientów oferujemy kompleksowe usługi z zakresu szeroko rozumianego BHP. Naszymi atutami są innowacyjność oraz profesjonalizm a nasze usługi cechuje najwyższa jakość oraz unikalne dopasowanie do potrzeb klienta. Dbamy by nasi pracownicy mieli odpowiednie kompetencje i wiedzę do tego by zaspokajać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wizja

Chcemy wpływać na poprawę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Waszych firmach. Dążąc do uzyskania silnej renomowanej marki w sektorze usług BHP będziemy doskonalić naszą firmę i stale rozszerzać zakres oferowanych usług. W bliskiej przyszłości mamy zamiar wypracować pozycje lidera na rynku i stale powiększać naszą przewagę względem innych firm. Nie interesuje nas zwykła egzystencja! Chcemy zmieniać świat na lepszy i wytyczać nowe trendy w BHP.

 

 

Trwa ładowanie strony...

Facebook